Festyn rekreacyjny pod hasłem " TACY SAMI ".
data publikacji2017-09-14 09:07:36

W dniu 13 września w Domu Pomocy Społecznej w Skęczniewie odbył się festyn rekrecyjny pn. "TACY SAM", którego organizatorem było Stowarzyszenie

Domu Pomocy Społecznej "RAZEM" w Skęczniewie ".

Przedwsięzięciu temu partnerował Dom Pomocy Społecznej w Skęczniewie przy aktywnym udziale wszystkich jego mieszkańców jak i pracowników.

Operacja pn. ​" TACY SAMI " - włączenie społeczne osób z zaburzeniami psychicznymi "​, mająca na celu: Budowanie tożsamości lokalnej oraz włączenie społeczne i wzrost Turkowskiej Unii Tozwoju T.U.R. oraz przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu i wzrost aktywności społecznej współfinanswana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach ​Działania : Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach Inicjatywy LEADER (RLKS - rozwój lokalny kierowany przez społeczność), poddziałania 19,2: Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność .

​Program Rozwoju Obszrów Wiejskich na lata 2014-2020.

​Realizator: Stowarzyszenie Domu Pomocy Społecznej "RAZEM" w Skęczniewie.

Wszystkich przybyłych na imprezę powitała Pani Dyrektor DPS w Skęczniewie Sylwia Kamińska - Tereszkiewicz.

W festynie udział wzięło szesnaście zaprzyjaźnionych Domów Pomocy Społecznej oraz Środowiskowych Domów Samopomocy z Wielkopolski i województwa łódzkiego.

Po uroczystm powitaniu rozpoczęły się regaty na jeziorze a po nich główna atrakcja festynu czyli KONKURS MODY, który zawsze wyzwala w uczestnikach najwięcej emocji.

Na koniec odbyła się huczna zabawa integracyjna a podczas jej trwania wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody i upominki okolicznościowe.

Galeria
Copyright dps-skeczniew.pl
Komunikat. Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Plików cookies.