SPOTKANIE INTEGRACYJNE W RAMACH PROJEKTU REALIZOWANEGO PRZEZ STOWARZYSZENIE DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ "RAZEM" W SKĘCZNIEWIE
data publikacji2021-08-31 12:50:56

W dniu 25 sierpnia 2021r. na terenie naszego Domu i zorganizowanego miejsca integracji  w ramach projektu realizowanego przez Stowarzyszenie Domu Pomocy Społecznej "RAZEM" w Skęczniewie - ,,Rozwój kompleksowych ofert na rzecz integracji międzypokoleniowej ze szczególnym uwzględnieniem członków rodzin”, mający na celu: Budowanie tożsamości lokalnej oraz włączenie społeczne na obszarze działania Turkowskiej Unii Rozwoju – T.U.R. współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania: Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER (RLKS – rozwój lokalny kierowany przez społeczność), poddziałania 19.2: Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, odbyło się spotkanie integracyjne.

Podczas spotkania odbyły się zajęcia na siłowni zewnętrznej (która została wykonana w ramach realizowanego projektu) , rozgrywki sportowe oraz  wspólna zabawa. Był to czas pokazania nowej oferty spędzania czasu wolnego ale  refleksji i rozmów na temat potrzeb kontynuacji takich spotkań. Również to czas wspólnego spędzenia czasu ze społecznością lokalna, gdzie dodatkowo poza aspektem integracji międzypokoleniowej pokazaliśmy, osoby z różnymi niepełnosprawnościami głównie psychicznymi jako wartościowe osoby, których nie należy się bać i odrzucać społecznie.

 

Galeria
Copyright dps-skeczniew.pl
Komunikat. Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Plików cookies.