WIECZÓR POETYCKI
data publikacji2019-06-14 14:47:33

W dniu 31.05.2019r. odbyły się dwa wieczorki poetyckie w ramach projektu realizowanego przez Stowarzyszenie Domu Pomocy Społecznej "RAZEM" w Skęczniewie - Operacja pn. "Z kulturą za pan brat", mająca na celu: Budowanie tożsamości lokalnej oraz Włączenie społeczne na obszarze działania Turkowskiej Unii Tozwoju - T.U.R. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania: Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER (RLKS - rozwój lokalny kierowany przez społeczność), poddziałania 19.2: Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

 

Pierwszy wieczór poetycki odbył się w Zespole Szkół w Piekarach gdzie Pan Aleksander Obara zaprezentował swoją twórczość przed uczniami tej szkoły.

Drugi wieczór poetycki odbył się w Domu Pomocy Społecznej w Skęczniewie gdzie Pan Aleksander Obara prezentował swoją twórczość przed zaproszonymi gośćmi, mieszkańcami oraz personelem DPS.

Zaproszeni goście to: Starosta Turecki Dariusz Kałużny, z-ca Burmistrza Dobrej Przemysław Tomczak, Dyrektor MOPS w Turku Pani Małgorzata Modrzejewska, Kierownik MGOPS w Dobrej Pani Elżbieta Pawłowska, przedstawiciel PCPR w Turku Pani Iwona Itczak,Prezes Stowarzyszenia DPS „Razem” Pan Kazimierz Jasiński.

Galeria
Copyright dps-skeczniew.pl
Komunikat. Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Plików cookies.