Aktualności
Festyn rekreacyjny pod hasłem " TACY SAMI ".
data publikacji2017-09-14 09:07:36

W dniu 13 września w Domu Pomocy Społecznej w Skęczniewie odbył się festyn rekrecyjny pn. "TACY SAM", którego organizatorem było Stowarzyszenie

Domu Pomocy Społecznej "RAZEM" w Skęczniewie ".

Przedwsięzięciu temu partnerował Dom Pomocy Społecznej w Skęczniewie przy aktywnym udziale wszystkich jego mieszkańców jak i pracowników.

Operacja pn. ​" TACY SAMI " - włączenie społeczne osób z zaburzeniami psychicznymi "​, mająca na celu: Budowanie tożsamości lokalnej oraz włączenie społeczne i wzrost Turkowskiej Unii Tozwoju T.U.R. oraz przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu i wzrost aktywności społecznej współfinanswana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach ​Działania : Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach Inicjatywy LEADER (RLKS - rozwój lokalny kierowany przez społeczność), poddziałania 19,2: Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność .

​Program Rozwoju Obszrów Wiejskich na lata 2014-2020.

​Realizator: Stowarzyszenie Domu Pomocy Społecznej "RAZEM" w Skęczniewie.

Czytaj więcej
JESTEŚMY PIĘKNI
data publikacji2017-07-21 15:00:21

Oto efekty sesji fotograficznej....................

Czytaj więcej
SESJA FOTOGRAFICZNA
data publikacji2017-07-18 10:34:13

W dniu 15 lipca 2017 roku zaprzyjaźniona Pani psycholog zorganizowała sesję zdjęciową, która była sobotnią atrakcją dla mieszkańców Naszego Domu. Dzięki niej mieszkańcy mogli  spotkać indian, skrzypków, eleganckie damy, a nawet motocyklistów z Grupy "Motocykliści Zduńska Wola i okolice". Profesjonalne makijaże wykonały przeurocze Klaudie - zaprzyjaźnione z Naszym Domem. Sesję fotograficzną prowadziła Natalia.

Czytaj więcej
Letnia potańcówka.
data publikacji2017-07-01 08:19:55

30 czerwca odbyła się w naszym Domu czerwcówka - potańcówka.

Było miło i wesoło.

Czytaj więcej
Spartakiada w Czepowie.
data publikacji2017-06-30 11:53:29

W dniu 29 czerwca w Środowikowym Domu Samopomocy w Czepowie odbyła się VIII Otwarta Powiatowa Spartakiada dla Osób Niepełnosprawnych.

Patronat honorowy nad imprezą obją Starosta Poddębicki.

Nasi mieszkańcy w wielu konkurencjach pozostawili daleko w tyle swoich rywali. Zawody były bardzo udane i z dużym uśmiechem wróciliśmy po ich zakończeniu do DPS.

Czytaj więcej
Integracja w Domu Pomocy Społecznej w Kotlinie.
data publikacji2017-06-24 07:50:16

Na Integrację - " Z Kulturą Razem", zaprosił nas Dom Pomocy Społecznej w Kotlinie.

Organizatorzy przygotowali na tę okazję masę atrakcji, były konkursy, tańce i pyszne jedzenie.

Ubawiliśmy się wyśmienicie.

Czytaj więcej
Copyright dps-skeczniew.pl
Komunikat. Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Plików cookies.